Przejdź do treści strony

Daj się poznać społeczności lokalnej na szybkiej randce biznesowej

04.09.2017 r.

Po sukcesie pierwszej edycji, zapraszamy na kolejne NGO BUSINESS MEETING, które odbędzie się już 5 września o godz. 18:00 w biurze RCWIP (ul. Mennicza 1, Wrocław).

Daj się poznać społeczności lokalnej na szybkiej randce biznesowej

Celem NBM jest doprowadzenie do realizacji wspólnych przedsięwzięć biznesowych. Organizatorzy łączą ze sobą przedsiębiorców, urzędników i organizacje pozarządowe, które mają do zaoferowania atrakcyjne usługi i produkty bądź projekty warte realizacji.

Udział w NBM jest bezpłatny. Na spotkanie zapraszamy organizacje pozarządowe, przedstawicieli instytucji publicznych, a także przedsiębiorców z Wrocławia i regionu dolnośląskiego.

Zobacz fotorelację z I edycji NBM: http://wroclaw.owes.pl/aktualnosci/zdjecia-z-pierwszego-spotkania-w-ramach-ngo-busine/

Jak zostać partnerem NBM?

Jeśli chcesz razem z nami uatrakcyjnić kolejne edycje NBM, (np. poprzez patronat medialny, ufundowanie poczęstunku, upominków) zadzwoń i zapytaj o szczegóły: ewelina.wojciechowska@rcwip.pl, tel. 717 963 000. Zadbamy o to, aby Wasza promocja była skuteczna i atrakcyjna (a nie nachalna).

Szybkie randki biznesowe organizowane są w ramach Dolnośląskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu prowadzonego przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

« Powrót do listy