Przejdź do treści strony

Dolnośląskie Targi NGO już jutro. Czekamy na Ciebie!

25.05.2012 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych organizowanych w ramach Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej. Atrakcyjny program oraz liczne atrakcje na osób w różnym wieku gwarantowane!

Dolnośląskie Targi NGO już jutro. Czekamy na Ciebie!

Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej to wydarzenie realizowane przez Halę Stulecia oraz wrocławskie organizacje pozarządowe w ramach strategii CSR (firmy odpowiedzialnej społecznie). Polega na zorganizowaniu Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych (NGO) na Pergoli oraz Forum "Współpraca trójsektorowa na rzecz rozwoju Dolnego Śląska. Projekt współfionansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej zaprasza szczególnie do namiotu Przedsiębiorczości Społecznej oraz na stoisko Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Wśród wystawców znajdą się również m.in.:

  • Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna GNIAZDKO
  • Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalnia ARKADIA
  • MONAR Milejowice

Organizatorzy planują także wydarzenia towarzyszących oraz koncerty. Całość zakończy się pokazem fontanny multimedialnej o godz. 21:20.

Pełen program wydarzenia znajduje się pod tym linkiem.

Plakat promujący wydarzenie:

Organizatorzy:

« Powrót do listy