Przejdź do treści strony

Dotacje na założenie spółdzielni socjalnej - ruszyła rekrutacja!

31.01.2013 r.

Chcesz uzyskać dotację na utworzenie spółdzielni socjalnej? Zgłoś się do projektu! Rekrutacja trwa do dnia 26 lutego 2013 r. Wsparcie obejmuje również Spółdzielnie Socjalne, chcące zatrudnić osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.

Od stycznia 2013 roku Partnerstwo złożone z 6 podmiotów – Stowarzyszenia Forum Aktywności Lokalnej z Wałbrzycha, Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej z Wałbrzycha, Urzędu Gminy w Jeleniej Górze, Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu, Centrum Wspierania Przedsiębiorczości z Wrocławia oraz Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych z Wrocławia – rozpoczeło realizację 2-letnich projektów dotacyjnych współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach których osoby fizyczne, jednostki samorządu terytorialnego oraz organizacje pozarządowe, mogą starać się o uzyskanie bezzwrotnych dotacji na tworzenie spółdzielni socjalnych oraz zatrudnianie w tych strukturach osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Informacje na temat realizowanych projektów oraz komplet dokumentów rekrutacyjnych dla osób fizycznych, osób prawnych i spółdzielni socjalnych znajdą Państwo pod adresem dotacje.przedsiebiorczoscspoleczna.pl

Rekrutacja trwa do 26 lutego 2013 r.

Przypominamy jednoczesnie o możliwości zgłaszania się na spotkania informacyjne dotyczące projektów i rekrutacji. Lista spotkań wraz informacją o sposobie zgłaszania znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

« Powrót do listy