Przejdź do treści strony

„Księgowość w organizacji pozarządowej” bezpłatne spotkanie doradcze

30.08.2012 r.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą na bezpłatne spotkanie z księgową. Na spotkanie doradcze zapraszamy osoby zajmujące się księgowością

„Księgowość w organizacji pozarządowej” bezpłatne spotkanie doradcze

Podczas spotkania nasza księgowa poruszy kwestie związane z finansami w organizacji pozarządowej. W szczególności zagadnienia dotyczące:

 

 

 

  1. podstaw prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych
  2. źródeł finansowania działań NGO: działalność nieodpłatna, odpłatna i gospodarcza
  3. rachunkowości i księgowości w NGO, np. polityka rachunkowości, wewnętrzna dokumentacja księgowa
  4. podatków w organizacjach pozarządowych
  5. pytań i wątpliwości uczestników

Spotkanie skierowane jest do osób reprezentujących organizacje mające swoją siedzibę lub biuro i działających na terenie powiatów: strzelińskiego, wołowskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, średzkiego, trzebnickiego, wrocławskiego, górowskiego oraz m. Wrocław.

Spotkanie odbędzie się w godzinach od 10.00 do 14.00 dnia 18 września 2012 roku w Sali doradczej Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych we Wrocławiu ( Pl. Solidarności 1/3/5, pok. 419, Wrocław).

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą mailową lub fax-em:

  1. E-mail:aleksandra.kida@rcwip.pl
  2. tel.: 71 796 30 00 wew. 30

UWAGA: W spotkaniu mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe prowadzące lub nie prowadzące działalności gospodarczej.

W treści zgłoszenia prosimy o zamieszczenie pełnej nazwy organizacji wraz z adresem i numerem NIP (niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane). Informujemy, że jesteśmy zobowiązani do wystawienia zaświadczenia o udzieleniu pomocy de minimis. Po otrzymaniu Państwa zgłoszeń prześlemy komplet dokumentów do wypełnienia – deklaracja przystąpienia do projektu, formularz udzielenia pomocy de minimis, umowa o udzielenie wsparcia.

Na państwa zgłoszenia czekamy do dnia 12 września b.r. do godziny 16:00.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na spotkanie będą przyjmowane tylko organizacje prowadzące działalności gospodarczej.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 71 796 30 00 wew. 30

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


« Powrót do listy