Przejdź do treści strony

NGO Business Meeting - kto będzie?

14.08.2017 r.

Już 24 sierpnia o godz. 18:00 w siedzibie Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, ul. Mennicza 1 odbędzie się NGO BUSINESS MEETING, czyli szybkie randki biznesowe. Kto już się zgłosił?

NGO Business Meeting - kto będzie?

Wśród osób, które zgłosiły się na NBM znaleźli się pracownicy instytuacji publicznych, osoby zarządzające w organizacjach pozarządowych, a także przedstawiciele firm z różnych branż. Dotychczas wszystkie zainteresowane osoby są z Wrocławia.

Wśród uczestników jest na przykład przedstawicielka fundacji, która pracuje na rzecz osób głuchych i słabosłyszących. W ofercie, o której opowie na randkach, znajdują się usługi doradcze i szkoleniowe dedykowane dla instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, ale także dla firm, np. poprzez wsparcie ich przy rekrutacji osób niepełnosprawnych.

Będzie z nami także właściciel agencji interaktywnej, który chętnie porozmawia o nowych technologiach związanych m. in. z dostępem do miejskiego internetu, a także o tym jak ważne jest odpowiednie przekazanie informacji w Internecie. Z pewnością opowie też o swoich nowych innowacyjnych projektach i zaprosi osoby chętne do współpracy przy ich realizacji.

O sukcesach, ale i potrzebach  swojej  firmy opowie też właścicielka firmy z sektora usług medycznych. Jej celem jest pozyskanie partnera do współpracy w dziale marketingu i reklamy oraz znalezienie osób gotowych zaangażować się w utworzenie i prowadzenie Stowarzyszenia działającego na rzecz firmy. W zamian oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę, swobodę w podejmowaniu decyzji, atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę.

Na randkach będzie obecny równiez znany w środowisku pozarządowym społecznik i ekspert, który w ramach działalności jego fundacji, poszukuje partnerów i zleceniadowców na realizację badań społecznych, marketingowych lub przeprowadzenie konsultacji społecznych.

Ponadto będziemy mieć okazję poznać przedstawicielkę Urzędu Miasta Wrocławia i dowiedzieć się więcej na temat projektów i programów prowadzonych przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych. Na pewno uczestnicy będą zaproszeni do udziału w tworzeniu strategii miejskich dotyczących profilaktyki i zdrowia. Mile widziane będzie przekazanie jej informacji na temat potrzeb mieszkańców w tym zakresie.

Na współpracę i nawiązanie nowych kontaktów liczą również inni przedstawiciele biznesu, na przykład szkoła języków obcych oraz organizacje pozarządowe działające w sferze kultury (np. Tańca) czy sportu. Zatem będzie bardzo zróżnicowana grupa osób, z której każdy specjalizuje się w czymś innym. To dobrze rokuje na poznanie nowych osób, których nie udałoby się poznać w innych okolicznościach.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić formularz internetowy dostępny TUTAJ.  Termin przyjmowania zgłoszeń mija 20 sierpnia 2017 r. Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców, a także organizacje pozarządowe i przedstawicieli instytucji publicznych z Wrocławia i regionu dolnośląskiego. Wstęp wolny!

Koniecznie zapoznaj się  z programem wydarzenia i najczęściej zadawanymi pytaniami!

 

Szybkie randki biznesowe organizowane są w ramach Dolnośląskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu prowadzonego przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

« Powrót do listy