Przejdź do treści strony

NGO Business Meeting

01.08.2017 r.

Zapraszamy na NGO Business Meeting - cyklicznie organizowane spotkania sieciujące w formule tzw. "szybkich randek".

NGO Business Meeting

Zdobądź partnera biznesowego - przyjdź na szybką randkę

Chciałbyś dotrzeć do nowej grupy klientów?

A może szukasz partnera do współpracy?

Brak Ci czasu i pieniędzy na ich pozyskiwanie?

Jesteś freelanserem i chcesz poznać ludzi z różnych branż?

Jeśli tak to program szybkich randek biznesowych jest dla Ciebie. Jego celem jest doprowadzenie do realizacji wspólnych przedsięwzięć biznesowych. W Regionalnym Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych łączymy ze sobą przedsiębiorców, urzędników i organizacje pozarządowe, które mają do zaoferowania atrakcyjne usługi i produkty bądź projekty warte realizacji.

Najbliższy NGO BUSINESS MEETING odbędzie się 24 sierpnia o godz. 18:00 w biurze RCWIP (ul. Mennicza 1, Wrocław).

Na czym to polega?

  1. Przedsiębiorcy, urzędnicy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych
    i przedsiębiorstw społecznych spotykają się przy 5-osobowych stolikach. Każdy uczestnik ma 3 minuty na zaprezentowanie swojej firmy/swoich usług lub produktów. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów. Na koniec każdy deklaruje z kim chciałby się spotkać jeszcze raz w mniej formalnych warunkach.
  2. Organizator na podstawie deklaracji umawia uczestników na spotkania – jest moderatorem i jednocześnie stroną wspierającą dojście do zawarcia porozumienia.
  3. Organizator monitoruje przebieg współpracy, w razie potrzeby wspiera i motywuje
    do dialogu. W każdym momencie może też zrezygnować z uczestnictwa w danej inicjatywie.

Czego możesz się spodziewać?

W ciągu 2 godzin poznasz osoby pracujące w różnych sektorach. To ty będziesz z nimi rozmawiał, a nie tylko się przysłuchiwał. Poprzez dalszy kontakt z wybranymi uczestnikami, będziesz mieć realną szansę pozyskać partnera, na którym Ci zależy. Dodatkowo, udział w naszych randkach pozwoli Ci nabyć cenną wiedzę o zasadach skutecznego networkingu, którą z powodzeniem nieraz wykorzystasz. Zapewniamy przy tym swobodną atmosferę, niespodzianki i mnóstwo pozytywnej energii!

Jak się zgłosić?

Udział w NBM jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić FORMULARZ do dnia 20 sierpnia 2017 r. Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców, a także organizacje pozarządowe i przedstawicieli instytucji publicznych
z Wrocławia i regionu dolnośląskiego.

Zostań partnerem NBM!

Jeśli chcesz razem z nami uatrakcyjnić NBM, (np. poprzez patronat medialny, ufundowanie poczęstunku, upominków) zadzwoń i zapytaj o szczegóły: ewelina.wojciechowska@rcwip.pl,
tel. 71 796 30 00. Zadbamy o to, aby Wasza promocja była skuteczna i atrakcyjna (a nie nachalna).

PROGRAM WYDARZENIA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kontakt:

Ewelina Wojciechowska

e-mail: ewelina.wojciechowska@rcwip.pl

tel. 71 796 30 00

Facebook: NGO Business Meeting 

Szybkie randki biznesowe organizowane są w ramach Dolnośląskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu prowadzonego przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

« Powrót do listy