Przejdź do treści strony

Nowa funkcjonalność: Informator o podmiotach ES

25.03.2011 r.

Z początkiem marca na strona dolnośląskich Ośrodków Wspierania Ekonomii Społecznej ukazały się Informatory o produktach i usługach sektora Ekonomii Społecznej poszczególnych regionów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamieszczonych tam organizacji.

Nowa funkcjonalność: Informator o podmiotach ES

Wrocławski, jeleniogórski, legnicki i wałbrzyski Informator o podmiotach Ekonomii Społecznej obejmują organizacje mające swoją siedzibę na terenach objętych wsparciem poszczególnych ośrodków. Możliwe jest również przeglądanie połączonej bazy obejmującej całe województwo dolnośląskie.

 

Wrocławski katalog skupia organizacje o różnej formie prawnej i działające w rożnych branżach w obszarze szeroko pojętej Ekonomii Spolecznej.

Dzięki informatorowi, osoby i przedsiębiorstwa chcące skorzystać z oferty regionalnych organizacji pozarzadowych w jednym miejscu znajdą informacje o danych teleadresowych, ofercie, działalności i produktach takich podmiotów.

Informator ma formę otwartą. Organizacje zainteresowane zamieszczeniem swojej oferty w katalogu zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Zespół Wrocławskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej

« Powrót do listy