Przejdź do treści strony

Ogłaszamy rekrutację na 3 edycję szybkich randek biznesowych!

02.10.2017 r.

Najbliższe NGO Business Meeting już 19.10.2017 r. o godz. 17:00 w biurze RCWIP przy ul. Mennicza 1. Rejestracja poprzez formularz internetowy do 13.10.2017 r.

Ogłaszamy rekrutację na 3 edycję szybkich randek biznesowych!

Na ostatnie dwie edycje NBM zgłosiło się ponad 50 osób, ale z uwagi na limity miejsc wzięło w nich udział 30. W dalszym ciągu otrzymujemy zapytania o kolejną edycję dlatego nadszedł czas, aby ogłosić jej termin - będzie to 19 października w czwartek w godzinach 17:00 – 19:00.

Do tej pory wśród uczestników około 55% były to organizacje pozarządowe, a w 45% przedsiębiorstwa prywatne, w tym start-upy. - Chcielibyśmy, aby w 3 edycji wzięli też udział przedstawiciele instytucji publicznych, którzy mogliby zaprezentować działania, które są kierowane szczególnie do przedsiębiorców lub organizacji pozarządowych – wskazuje Ewelina Wojciechowska, animatorka DOWES.

Celem szybkich randek jak i późniejszych spotkań biznesowych jest doprowadzenie do realizacji wspólnych przedsięwzięć komercyjnych. W Regionalnym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych łączymy ze sobą przedsiębiorców, w tym start-upy, urzędników i organizacje pozarządowe, które mają do zaoferowania atrakcyjne usługi i produkty bądź projekty warte realizacji.

Na czym to polega?

  1. Przedsiębiorcy, urzędnicy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych
    i przedsiębiorstw społecznych spotykają się przy 4-osobowych stolikach. Każdy uczestnik ma 3 minuty na zaprezentowanie swojej firmy/swoich usług lub produktów. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów. Na koniec każdy deklaruje z kim chciałby się spotkać jeszcze raz w mniej formalnych warunkach.
  2. Organizator na podstawie deklaracji umawia uczestników na spotkania – jest moderatorem i jednocześnie stroną wspierającą dojście do zawarcia porozumienia.
  3. Organizator monitoruje przebieg współpracy, w razie potrzeby wspiera i motywuje
    do dialogu. 

Jak się zgłosić?

Udział w NBM jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz https://goo.gl/forms/pfbONRE5CrcRWkyG2 do 13 października 2017 r.

Zostań partnerem NBM!

Jeśli chcesz razem z nami uatrakcyjnić NBM, (np. poprzez patronat medialny, ufundowanie poczęstunku, upominków) zadzwoń i zapytaj o szczegóły: ewelina.wojciechowska@rcwip.pl,
tel. 717 963 000. Zadbamy o to, aby Wasza promocja była skuteczna i atrakcyjna.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Szybkie randki biznesowe organizowane są w ramach Dolnośląskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu prowadzonego przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kontakt

Ewelina Wojciechowska

e-mail: ewelina.wojciechowska@rcwip.pl

tel. 717 963 000

http://wroclaw.owes.pl/

« Powrót do listy