Przejdź do treści strony

OWES zmienia się w Centrum Przedsiębiorczości

02.12.2011 r.

Projekt "Rozwój Ekonomii Społecznej w regionie wrocławskim" zakończył się 30 listopada 2011 roku. Jednocześnie miło nam poinformować, że wsparcie udzielane podmiotom ES i osobom fizycznym będzie kontynuowane ramach projektu "Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej". O zmianach z tym związanych, również na naszym portalu, można przeczytać poniżej.

Projekt "Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej" realizowany jest przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Ekonomii Społecznej i Forum Aktywności Lokalnej.

Zmiany wizualne to przede wszystkim zmiana logo. Logotyp Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej zmienia się, zgodnie z nazewnictwem projektu na Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej. Logo w starej i nowej wersji prezentujemy poniżej:

logo OWES (stare)Centrum Przedsiębiorczości Społecznej (nowe logo)

 

 

 

 

 

Logo OWES (stare logo) oraz Centrum Przedsiębiorczości Społecznej (nowe logo)

Adres stron internetowych, siedziby biura, numery telefonów oraz adresy mailowe pozostają bez zmian

Już wkrótce ogłosimy nowe rekrutacje oraz zamieścimy kompleksową ofertę projektową. Zapraszamy do śledzenia wrocławskiej podstrony portalu www.przedsiebiorczoscspoleczna.pl.

Wszelkie pytania można zadawać pod wrocławskim numerem telefonu 71 796 30 00 lub poprzez mail jacek.werpulewski@rcwip.pl

« Powrót do listy