Przejdź do treści strony

Podsumowanie Szkolenia Otwartego w Brzegu Dolnym

06.06.2011 r.

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej miała zaszczyt gościć organizacje pozarządowe z powiatu wołowskiego na szkoleniu otwartym „Aspekty formalne i ekonomiczne – produkt w działalności odpłatnej i gospodarczej w NGO oraz spółdzielniach socjalnych”, które odbyło się w Brzegu Dolnym w dniach 26-27.05.2011 roku.

Podsumowanie Szkolenia Otwartego w Brzegu Dolnym

Uczestnicy zgłębiali wiedzę między innymi z zakresu tworzenia budżetu projektu, sprawozdawczości oraz różnych aspektów zarządzania organizacjami pod czujnym okiem trenera prowadzącego – Marcina Woźniaka z Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Przedstawiciele lokalnych organizacji wyjątkowo aktywnie partycypowali w zajęciach, pracach w grupie oraz prezentowali sporządzone materiały na forum. 

Szczególne podziękowanie chcielibyśmy skierować do Pana Romana Adaśko, Pełnomocnika Burmistrza ds. Współpracy Międzynarodowej i Organizacji Pozarządowych i Specjalisty ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi z Urzędu Miasta w Brzegu Dolnym, który współpracował z Fundacją Rozwoju Ekonomii Społecznej na każdym etapie organizacji szkolenia w Brzegu Dolnym.  

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze dziękujemy za wspólną pracę i możliwość spotkania.

 

 

 

 

 

Szkolenie zostało zorganizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki podziałanie 7.2.2 „Rozwój Ekonomii Społecznej w regionie wrocławskim”.

« Powrót do listy