Przejdź do treści strony

Prawnik dla NGO? We Wrocławiu za darmo

22.02.2012 r.

Działacie w organizacjach pozarządowych i stykacie się w swojej pracy z zagadnieniami natury prawnej, na które nie znacie odpowiedzi? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Was. Z nami stać Cię na prawnika.

Prawnik dla NGO? We Wrocławiu za darmo

 

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne spotkanie z prawnikiem, które będzie koncentrowało się wokół poniższych zagadnień:

 

 

  • Tworzenie systemu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy w organizacjach pozarządowych
  • Przebieg kontroli w organizacji pozarządowej
  • Rodzaje umów zawieranych w związku z działalnością w organizacjach pozarządowych
  • Odpowiedzialność członków Zarządu w organizacjach pozarządowych

Spotkanie z prawnikiem odbędzie się 28 lutego 2012 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, przy pl. Solidarności 1/3/5 w sali szkoleniowej nr 232 (II piętro) o godz. 15.00 i potrwa około 3 godzin.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się telefoniczne lub e-mailowe:

tel. 71 796 30 00
e-mail: dominika.chylinska@rcwip.pl.

Przy zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko zgłaszanej osoby, nazwę i adres siedziby organizacji, którą reprezentuje oraz numer kontaktowy.

Jednocześnie serdecznie zachęcamy do przesyłania nam pytań, które chcielibyście Państwo zadać prawnikowi, a które mieszczą się w podanej powyżej tematyce.

WAŻNE! Przy zgłoszeniu prosimy o podanie informacji, czy reprezentowana przez Państwa organizacja pozarządowa prowadzi działalność gospodarczą.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 27 lutego b.r. do godz. 16.00. Na spotkanie mogą zgłosić się przedstawiciele organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę lub biuro i działających na terenie powiatów: strzelińskiego, trzebnickiego, wołowskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, średzkiego, górowskiego, wrocławskiego oraz miasta Wrocławia

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bezpłatne spotkanie z prawnikiem jest organizowane w ramach projektu „Wrocławskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


« Powrót do listy