Przejdź do treści strony

Przedstawiamy WSS Gniazdko z Wrocławia

26.04.2012 r.

Nowo powstała Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Gniazdko” została założona przez grupę młodych kobiet, które chcą stworzyć niepowtarzalne miejsce, gdzie każdy będzie mógł odkrywać swoje pasje i talenty.

Przedstawiamy WSS Gniazdko z Wrocławia

Gniazdko ma stać się otwartą i przyjazną przestrzenią we Wrocławiu. Oferta spółdzielni to: cykliczne warsztaty plastyczne, muzyczne, rękodzielnicze, spotkania ze specjalistami (tj. psycholog, seksuolog, pediatra itd.), bezgotówkowe wymiany rzeczy i usług, wieczory z grami planszowymi, język angielski dla najmłodszych, wystawy i koncerty, mini księgarnia z poradnikami  oraz  galeria recyklingowa.

W ramach Via Cultura WSS Gniazdko zaprasza na Rodzinny Piknik „Tajemniczy Ogród“, który odbędzie się w Parku Południowym 11 maja od godz. 17:00 do 20:00. WSS Klub Gniazdko zaprasza rodziców z dziećmi od 6 roku życia na warsztaty plastyczne i gry interdyscyplinarne. Podczas 3 godzinnego spotkania WSS Klub Gniazdko poprzez zabawę chce zapoznać uczestników z zagadnieniami związanymi z ekologią i recyklingiem. Dowiemy się jakie tajemnice możemy odkryć w parku, kto mieszka pod liśćmi i co jedzą motyle.

 Pełna informacja znajduje się na profilu facebookowym Klub Gniazdko.

informacja pochodzi ze strony www.fres.org.pl 

« Powrót do listy