Przejdź do treści strony

Spotkanie: Jak skorzystać z usług marketingowych?

14.11.2011 r.

„Twoja inicjatywa – nasze wsparcie. Usługi marketingowe dla podmiotów Ekonomii Społecznej” - to tytuł spotkania, na którym będzie można zapoznać się z zakresem oferty i zasadami uczestnictwa w projekcie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Spotkanie: Jak skorzystać z usług marketingowych?

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych serdecznie zaprasza na spotkanie:

„ Twoja inicjatywa – nasze wsparcie.
Usługi marketingowe dla podmiotów Ekonomii Społecznej”

Jedno spotkanie. Tylko tyle wystarczy, by poznać ofertę projektu i nawiązać kontakt z jego realizatorami. Przygotowaliśmy aktywną formułę wymiany doświadczeń oraz część informacyjną dotyczącą zakresu usług dla organizacji pozarządowych. Powiemy też o możliwościach dostępu do kanałów promocji bez nadwyrężania budżetu Państwa organizacji.

 Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych oraz osoby fizyczne zainteresowane tematyką promocji i wsparcia NGO na terenie regionu wrocławskiego

 Spotkanie informacyjne organizowane jest w ramach projektu ,,Rozwój Ekonomii Społecznej w regionie wrocławskim” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program:
14.00 – 15.00 Aktywna platforma wymiany doświadczeń

15:00 – 15:30 Przedstawienie oferty projektowej w dziedzinie marketingu

15:30 – 16:00 Pozostałe formy wsparcia NGO

Termin i miejsce spotkania:
24 listopada 2011 r.
Pl. Solidarności 1/3/5,
sala 232
godz. 14:00 - 16:00

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. W ramach spotkania, organizatorzy zapewniają kawę i herbatę. Nie pokrywamy kosztów dojazdu na miejsce spotkania.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie uczestnictwa pod numerem: 71 796 30 00 lub adresem email: wroclaw@rcwip.pl

« Powrót do listy