Przejdź do treści strony

Startuje Konkurs Dziennikarski "Pozytywne Pióro 2013"!

22.09.2013 r.

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych z przyjemnością zaprasza do udziału w I edycji Konkursu Dziennikarskiego „Pozytywne Pióro 2013”.

Startuje Konkurs Dziennikarski "Pozytywne Pióro 2013"!

Celem tego przedsięwzięcia jest promocja ciekawych inicjatyw społecznych realizowanych na terenie województwa dolnośląskiego poprzez publikację tekstów tematycznych w serwisach regionalnych Portalu Organizacji Pozarządowych www.ngo.pl - www.dolnoslaskie.ngo.pl i www.wroclaw.ngo.pl.

Konkurs Dziennikarski „Pozytywne Pióro 2013” przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą przekazać szerszej publiczności informacje o ciekawych inicjatywach odbywających się w ich okolicy oraz chcieliby zaprezentować swoje dziennikarskie umiejętności. Aby to zrobić wystarczy wypełnić i przesłać specjalny formularz zgłoszeniowy wraz z pracą konkursową na adres Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Kapituła konkursu, którą tworzyć będą osoby zaufania publicznego, dokona wyboru laureatów. Laureaci Konkursu zostaną przedstawieni i nagrodzeni podczas Dolnośląskiej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 5 grudnia 2013 r. w ramach organizowanego we Wrocławiu wspólnie z dolnośląskimi organizacjami pozarządowymi Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu.

Mamy nadzieję, iż Konkurs Dziennikarski „Pozytywne Pióro” przyczyni się do promocji w mediach ciekawych inicjatyw społecznych realizowanych przez lokalne społeczności województwa dolnośląskiego.

Formularze zgłoszeniowe należy składać w terminie od 1 września do 18 października 2013 r. (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia). Formularze zgłoszeniowe wraz z wymaganymi załącznikami prosimy przesyłać pocztą tradycyjną na adres: Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Biuro Regionalne w Wałbrzychu, ul. Sienkiewicza 2/7, 58-300 Wałbrzych.

Przed wypełnieniem zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem.

Wszelkich informacji udziela:
Radosław Bednarski
tel.: (74) 665 11 11,
kom. 693 145 674,
e-mail: radoslaw.bednarski@rcwip.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Zaproszenie

« Powrót do listy