Przejdź do treści strony

Targi Projektów 2011 za nami

10.09.2011 r.

Druga edycja Targów Projektów była doskonalą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą wrocławskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej. Bogata w atrakcje impreza odbyła się 9 września 2011 roku we Wrocławiu na Placu Solnym. Wszystkich, których zainteresowała nasza oferta zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza na stronie lub pod numerem telefonu 71 796 30 00.

Targi Projektów 2011 za nami

Targi Projektów 2011 już za nami. Stoisko Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarzadowych oraz oferta Wrocławskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnikom imprezy dziękujemy za aktywny udział w konkursach i zaangażowanie.  Dzięki Państwu zdobylismy wiele cennych informacji, które wykorzystamy przy realizacji projektu.

Harmonogram wydarzeń na stoisku:

  • 13.30 - 16.00 - Platforma wymiany poglądów – z czym kojarzy się Pani/Panu wykluczenie społeczne?
  • 14.00 - 15.00 - Kącik eksperta – doradztwo z zakresu Ekonomii Społecznej
  • 15.00 - 17.00 - Konkurs  dla dzieci i młodzieży „Czym jest Ekonomia Społeczna”
  • 16.00 - 18.00 - Żywa Ekonomia Społeczna - spotkanie z przedstawicielami podmiotów Ekonomii Społecznej:
    Ø  Stowarzyszenie Emmaus z Wrocławia,
    Ø  Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Supermediafon” z Wrocławia
  • 16.00 – 17.00 - Kącik eksperta – doradztwo z zakresu Ekonomii Społecznej

Nasi doradcy przybliżą Państwu dostępne obszary wsparcia dla organizacji pozarządowych i osób fizycznych w ramach projektu "Rozwój Ekonomii Społecznej w regionie wrocławskim". Będziemy również promować ofertę organizacji, które skorzystały ze wsparcia, poprzez udostępnianie materiałów reklamowych oraz emisję filmów promujących ich usługi.

Organizatorem Targów Projektów był Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. "Targi Projktów" są realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zapraszamy do obejżenia galerii zdjęć z Targów:

« Powrót do listy