Przejdź do treści strony

ZAZ "Celestyn": rękodzieło ceramiczne w sieci

07.04.2011 r.

W dziale "Aktualności" rozpoczynamy prezentację witryn internetowych Podmiotów Ekonomii Społecznej, utworzonych w ramach usług marketingowych projektu "Rozwój Ekonomii Społecznej w regionie wrocławskim. Pierwsza z nich powstała w 2010 roku dla Zakładu Aktywności Zawodowej "Celestyn" z Mikoszowa koło Strzelina.

ZAZ "Celestyn": rękodzieło ceramiczne w sieci

ZAZ Celestyn prowadzi działania w sferze aktywności społecznej i zawodowej osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Dzięki prężnym działaniom i sprawnemu kierownictwu z sukcesem produkuje i zbywa swoje produkty na otwartym rynku. W bogatej ofercie rekodzieła ceramicznego zakładu znajdują się m.in.: donice, patery, biżuteria ceramiczna, kufle, figurki ceramiczne i zegary. Osobną część zleceń stanowią gadżety reklamowe dla przedsiębiorstw i instytucji samorządowych.

W odpowiedzi na oczekiwania Zakładu na utworzonej witrynie internetowej uruchomiony został również sklep internetowy. Można zapoznać się tam z bogatym asortymentem zakładu i złożyć zamówienie na  wybrane artykuły. Warto dodać, produkty z Mikoszowa charakteryzują się oryginalnym wyglądem, wysoką jakością wykonania i konkurencyjną ceną. Doskonale nadają się na prezenty i mogą stanowić ozdobę nie jednego domu lub mieszkania. 

screen strony www.zaz.celestyn.pl

Więcej o działalności, usługach i danych kontaktowych Zakładu Aktywności Zawodowej "Celestyn" można znaleźć w Informatorze o produktach Ekonomii Społecznej oraz - oczywiście - na stronie internetowej www.zaz.celestyn.pl

 

Autor: Jacek Werpulewski

« Powrót do listy